INDIVIDUÁLNE KURZY

Pre každého.

Pripravujeme pre teba individuálne kurzy Facebook & Instagram, v ktorých ti povieme, ako si efektívne nastavíš stratégiu komunikácie, ako sa máš správne starať o svoje sociálne siete alebo ako máš tvoriť obsah, ktorý tvoji fanúšikovia budú milovať. Je úplne jedno, či si úplný začiatočník alebo už máš nejaké skúsenosti. Prejdeme si spolu to, čo ťa reálne zaujíma a čo chceš vedieť. Ukážeme ti naše know-how a zasvetíme ťa do sociálneho sveta. 

Okrem toho, že budeš sám sebe pánom na svojich sociálnych sieťach ťa tiež naučíme, ako si urobíš peknú a pútavú grafiku a po tomto kurze hravo zvládneš vytvoriť logo pre tvoju značku, reklamný banner, brand framefacebook cover fotografiu a veľa iného. A aby toho nebolo málo, povieme ti tiež, ako tvoriť pútavé a predajné texty.

Ku každému účastníkovi kurzu pristupujeme individuálne, podľa jeho znalostí a zručností, takže sa nemusíš báť, že by si sedel na kurze, na ktorom sa nič nové nenaučíš. 

Viac informácií o kurzoch zverejníme už čoskoro. Buď aj ty pánom svojich sociálnych profilov a tvor obsah ako skutočný headliner.

CHCEŠ BYŤ PÁNOM SVOJICH SOCIÁLNYCH SIETÍ?

Pomôžeme ti.

ZATVORIŤ