Zakladáme firemnú Facebook stránku

Zakladáme firemnú Facebook stránku

Je známe, že keď chceš aby sa o tebe dozvedelo čo najviac ľudí musíš byť na Facebooku. Potrebuješ facebook stránku, na ktorej tvoj potencionálny zákazník nájde všetko, čo by ho mohlo zaujímať. Je jedno či si spevák, maliar, športovec alebo predávaš detské oblečenie – musíš byť na Facebooku. Teda pokiaľ chceš aby ťa tvoji „fanúšikovia“ našli, sledovali a podporovali. Dnes ti ukážeme, ako si takú facebook stránku vytvoríš. 

Registrácia

Na to, aby si si mohol vytvoriť tvoju „fan page“ musíš byť na Facebooku zaregistrovaný, teda musíš mať súkromný profil. Registrácia je jednoduchá a trvá naozaj pár minút. Vyplníš meno, priezvisko, telefónne číslo alebo mail, zadáš heslo, dátum narodenia a vyberieš si či si žena alebo muž. A samozrejme klikneš na tlačidlo „Vytvoriť účet„. Po kliknutí je tvoj účet vytvorený a si presmerovaný na tvoju časovú os alebo timeline. facebook

Facebook page

Na tvojej časovej osi, môžeš vľavo vidieť postranný panel s možnosťami na výber. Klikni na „Stránky„.   Teraz klikni na „Vytvoriť stránku„. Tu máš možnosť vybrať si z niekoľkých kategórií podľa toho, čo robíš. To už nechám na tebe, pretože ty sám najlepšie vieš čím sa zaoberáš, ale ukážeme ti aspoň prvé kroky k úspešnému vytvoreniu facebook stránky.. 🙂 Vybrali sme si možnosť „Umelec, skupina alebo verejne známa osobnosť„. Po kliknutí si vyberieš zo širokej ponuky možností. My sme si vybrali možnosť Blogger a názov sme zadali new ideas. Po vyplnení už len stačí kliknuť na „Začať„.

Gratulujeme 🙂

Práve si si vytvoril svoju prvú „FAN PAGE„, na ktorú už rozhodne čaká veľa, veľa fanúšikov.. No ale tu to rozhodne nekončí a máš pred sebou ešte kus práce. Potrebuješ mať pútavú profilovku a cover fotku a tiež by si mal fanúšikom dávať kvalitný obsah, ktorý budú chcieť lajkovať, zdieľať, komentovať a tak ďalej. Nevieš ako začať? V kľude to nechaj na nás, pretože toto je v to, s čím pracujeme každý deň a naši klienti sú s našou prácou spokojní. Ak teda potrebuješ pomôcť, napíš nám. Budeme sa na teba tešiť.    
ZATVORIŤ